HONZA POPLETA a jeho kamarádi

Programy, které Honza Popleta nabízí, většinou trvají 1,5 hodiny. Vždy se jedná o moderovaný blok dětských písniček, tance a soutěží, které navazují na vědomostní kvízy, zkoušky zručnosti, modelování balonků nebo bublinovou show. Akce se od sebe liší složením programu včetně maskotů, soutěží a písniček. V ceně vystoupení je vlastní zvuková a světelná technika, kulisy a rekvizity. Je třeba zásuvka 230 V a minimální prostor pro vystoupení. Není třeba nic řešit, stačí se jen ozvat. Ceny akcí jsou dohodou. Zvýhodněný ceník je pro mateřské školky, základní školy a dobročinné spolky.

Nabídka Akcí

HONZA POPLETA VÁŠ ANIMÁTOR A MODERÁTOR

Plánujete nějakou akci pro děti, máte vlastní scénář, nebo program a hodil by se Vám někdo, kdo by akcí provázel a moderoval ji?
Vsaďte na zkušenosti. Honza Popleta je ostřílený moderátor i animátor s velkým smyslem pro vtip a improvizaci. Stačí jen dodat instrukce a Honza Popleta se o průběh akce postará k vaší spokojenosti. Je možné dodat i potřebnou techniku.

HONZA POPLETA A PEJSEK ALÍK

Osvědčený program dvou velkých kamarádů Honzy Poplety a pejska Alíka, který rozveselí i toho největšího bručouna. Program má své kulisy a je laděn zvířecí tématikou. Děti se mohou těšit na skládání mozaiky velkého medvěda, zvířecí kvízy, rozpoznávání zvířecích zvuků, interaktivní soutěže a velká bublinová show. Celý program provází veselé taneční písničky, na které děti s Honzou Popletou a pejskem Alíkem tančí. Program trvá 1,5 hodiny.

HONZA POPLETA A ŽLUŤÁK

Vtipný, temperamentní program Honzy Poplety a jeho parťáka Žluťáka, kterého mají rády všechny děti širší věkové kategorie.
Tahle uličnická dvojka tropí neustále různé rošťárny, přetahují se s dětmi lanem, modelují balonky, skládají velkou šmoulí mozaiku, hádají pohádkové kvízy, učí se tančit na hasičskou písničku a nakonec je čeká velká bublinová show, do které je Honza Popleta zapojí. Celý program provází známé dětské písničky, na které děti s Honzou Popletou a Žluťákem tančí. Program trvá 1,5 hodiny.

PRINCEZNOVSKÁ S HONZOU POPLETOU

Oblíbený program s Honzou Popletou a princeznou Fionou , nebo Popelkou nejen pro holky, ale i kluky.
Holky se třeba naučí královské pukrle a kluci královskou poklonu. Společně skládají velkou mozaiku známých princezen, z pohádkových karet hádají jejich jména, tančí s princeznami královské reggae a zabrousí s Honzou Popletou do kvízů z večerníčků, nebo pohádek. Nakonec děti čeká velká bublinová show a diplom pro princezny. Celý program provází veselé dětské písničky, na které děti s Honzou Popletou a princeznami tančí. Program trvá 1,5 hodiny.

MIKULÁŠSKÁ S HONZOU POPLETOU

Program má vlastní tématické kulisy a rekvizity.
Obří váhu hříšníků, na kterou se děti staví a červená ručička ukáže, zda jdou děti do nebe, nebo do pekla pokud zlobily. Velmi silnou atmosféru podtrhuje pravá pekelná hudba a trojice Mikuláš, čert a anděl. Kromě zpívání koled a připomenutí si vánočních zvyků děti soutěží v hádání pohádkových kvízů, skládání mozaiky velkého sněhuláka, několik dalších vtipných soutěží a písniček, během kterých Honza Popleta s dětmi a čertem tančí. Součástí programu může být i rozdávání vašich balíčků pro děti. Program trvá 1,5 hodiny.

NAROZENINOVÁ PARTY

Velmi populární program pro oslavu dětských narozenin a jejich přátel.
Narozeninová party s Honzou Popletou je kombinace nejsilnějších prvků ze všech nabízených dětských programů, které pobaví všechny oslavence a jejich hosty. Uvidíte třeba bublinovou show, modelování balonků, skládání zvířecí mozaiky, pohádkové kvízy, soutěže a dětskou diskotéku. Součástí narozeninové party s Honzou Popletou je 1 maskot dle vaší volby a cenového rozpočtu (pejsek Alík, Žluťák, princezna Fiona, princezna Popelka), nebo jen samotný Honza Popleta. Program trvá 1,5 hodiny.